Нехришева Ольга Іванівна

Нехришева Ольга Іванівна фото

Нехришева Ольга Іванівна

Директор

"Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!

Моя мета – знайти ключ до серця кожної дитини. Мені пощастило бачити дітей, які з радістю переступають поріг дитячого садка, які щодня зустрічають тебе з посмішкою. Це і є найвища оцінка для будь-якого вихователя. Щасливі посмішки малюків, їх довіра, визнання й любов стали для мене найціннішою нагородою. Кожен день я готова віддавати себе вихованцям, знаходити радість у щоденному спілкуванні з ними, розуміти їх, вірити і знати, що кожен з цих дітей особливий та неповторний!"

Ольга, вже більше 10 років працює в сфері дошкільної освіти, досягла високого професіоналізму у роботі, є досвідченим та відповідальним працівником, володіє сучасними педагогічними технологіями, має достатній рівень професійних знань, постійно працює над собою з метою самовдосконалення. Використовує особистісно-орієнтований підхід до організації освітнього процесу, у своїй діяльності активно застосовує інноваційно-комунікаційні форми роботи з дітьми під час проведення занять, використовує ігрові методи та володіє акторським майстерством. Є активним учасником у проведенні відкритих заходів, майстер-класів та концертів за участі дітей та їх батьків.

 

Освіта:

  • Харківський педагогічний коледж, спеціальність вихователь в дошкільних закладах, вихователь з правом навчання іноземної мови. Бакалавр.
  • Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди, спеціальність вихователь дітей дошкільного віку, організатор-методист дошкільного виховання. Спеціаліст.

Наша команда

employe-1

Осипенко Альона

Адміністратор

Досвiд роботи:

Детальніше
employe-1

Пеліханова Юлія Михайлівна

Засновниця садочка

Досвiд роботи:

Детальніше