Полозова Анастасія Олександрівна

Полозова Анастасія Олександрівна фото

Полозова Анастасія Олександрівна

Психолог/Логопед

Мета моєї роботи - створювати сприятливий психологічний клімат, сприяти збереженню психологічного здоров'я педагогів і дітей. В рамках поставлених завдань я займаюся психологічним супроводом освітньо-виховного процесу, підтримкою у вирішенні виникаючих проблем, пов'язаних з вихованням, розвитком, спілкуванням, яке включає в себе роботу з усіма учасниками процесу: це батьки, діти, педагоги, адміністрація.

На мою думку, в руках психолога найдорожча цінність - дитина, її розвиток і перспективи.

Як логопед, я допомагаю дітям пізнати всю красу і багатство рідної мови, знайомлю з усім різноманіттям виразних засобів мови, допомагаю їм навчитися управляти органами мови, красиво, чітко говорити. Все це допомагає в подальшому досягти успіху, повірити в себе.

Робота логопеда, не перестає мене захоплювати. Логопедія гармонійно поєднує в собі знання медицини, педагогіки і психології.

Освіта:

  • ЛНУ імені Т. Шевченка, спеціальність «Практична психологія», кваліфікація - Спеціаліст з практичної психології, практичний психолог.
  • ЛНУ імені Т. Шевченка, спеціальність «Спеціальна освіта», кваліфікація - магістр спеціальної освіти, учитель-логопед, спеціальний психолог, методист спеціальної та інклюзивної освіти, викладач вищих навчальних закладів.

Наша команда

employe-1

Федак Євген Михайлович

Тьютор

Досвiд роботи:

Детальніше
employe-1

Федак Наталя

Корекційний педагог/Тьютор

Досвiд роботи:

Детальніше
employe-1

Ковтун Ольга Олександрівна

Психолог

Досвiд роботи: 5 років+

Детальніше
employe-1

Гріндій Валерія Віталіївна

Медсестра

Досвiд роботи:

Детальніше