Третьякова Тетяна Миколаївна

Третьякова Тетяна Миколаївна фото

Третьякова Тетяна Миколаївна

Вихователь

Я, Третьякова Тетяна Миколаївна, працюю вихователькою в дитячому садочку "Kids Dream".

"Дитинство - це найцікавіша, добра і чиста сторінка нашого життя. Батьки роблять все, щоб цей період в житті дитини був незабутнім. Я вважаю, що наша мета, вихователів - щільно співпрацювати з батьками та допомагати їм в цій справі.

Бути вихователем - це величезна відповідальність. Це означає розуміти і відчувати дитину, приймати її такою, якою вона є, не пригнічуючи її особистості, самостійності, активності. Одним словом, поважати право дитини бути самою собою.

А найголовніше для мене те, що без любові не може бути вихователя!

Я маю досвід роботи у сфері дошкільної освіти, а також досвід роботи з молодшими школярами. Працювала вожатою в таборі, маю досвід роботи в дитячому музеї іграшки, проводила багато екскурсій для дітей дошкільного віку.

Брала участь у наукових конференціях та в різноманітних конкурсах.

Освіта:

  1. Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, факультет “Дошкільної освіти”, спеціальність “Дошкільна освіта”, кваліфікація - вихователь дітей дошкільного віку, музичний керівник.
  2. Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, факультет “Дошкільної освіти”, спеціальність “Дошкільна освіта”, кваліфікація - викладач дошкільної педагогіки і психології. Менеджер дошкільної освіти.

Наша команда

employe-1

Скришевська Людмила Олексіївна

Нянечка

Досвiд роботи: 5 років+

Детальніше
employe-1

Колісник Юлія Андріївна

Вихователь

Досвiд роботи:

Детальніше