Про нас

KidsDream фото
KidsDream фото

KidsDream - З любов'ю до дітей

Новий дитячий садочок KIDSDREAM відкрився у Харкові рік тому для того, щоб назавжди змінити Ваше уявлення про дитячі садки. Велика мрія засновниці проекту - відкрити дитячий садок для того, щоб діти люблячих батьків мали змогу комфортно та безпечно рости та розвиватися - здійснилася! Ми працюємо для того, щоб в нашій родині KIDSDREAM діти почувалися, як вдома, а батьки зі спокійним серцем довіряли нам дітей та вирушали у своїх справах.

Чому український дитячий садочок KIDSDREAM - найкращий у Харкові?

     Насправді в нас безліч переваг, про які ми поступово будемо Вам розповідати.

     ⭐️ Серед цих переваг - розмір території нашого садка, і ми вважаємо, що коли мова йде про створення гармонійного та сприятливого середовища для розвитку малят - розмір має значення!

     Свій величезний двір, новий та сучасно обладнаний дитячий ігровий майданчик на лоні природи, всюди блакитні ялинки, тендітні берізки, чудирнацькі казкові туї, м’яка зелена травичка, по якій так приємно бігати босоніж маленьким ніжкам, достатня, але доволі зручна віддаленість від міста - це все дає нам можливість якомога більше часу проводити на прогулянках разом зі своїми маленькими вихованцями, які мають змогу пізнавати світ через спілкування з живою природою.

     Дихати свіжим повітрям та нагулювати добрий здоровий апетит - це так здорово і весело в компанії друзів та улюблених вихователів! 

     А ще до нас у двір часто приходить погуляти й похизуватися своєю красою справжня руда білочка, яка неодмінно розіграє фантазію та приверне увагу малюків.

     Велика зелена територія, безпека та надійність, сучасний новий майданчик, єднання з природою - це все про наш дитячий український садочок KIDSDREAM

     Це все зовні. А що ж всередині?

  • 3 комфортних та зручних поверхи для активностей та перебігу здорового процесу розвитку й виховання малят. 4 поверх - для персоналу.
  • Багато простору у вітальні, роздягальні, столовій, в кожній з наших груп, в актовій залі та в open space.
  • Багато повітря й природнього яскравого світла, яке наповнює наш садочок за рахунок великої кількості вікон.
  • Відмінна та безпечна для малят, система кондиціонування, яка за потреби, робить повітря свіжим, або працює на обігрів.
  • Свіжий та новий ремонт з сучасних екологічних та безпечних матеріалів.
  • Неймовірно ніжні та казкові розписи на стінах від нашої прекрасної художниці,  для того, щоб радувати наших маленьких вихованців і створювати навколо них гармонійну атмосферу любові, затишку й тепла.
  • Біля кожної групи й кімнати загального користування обов’язклво є окрема туалетна й душова кімната тільки для потреб малюків. Персонал має свої окремі кімнати для власних потреб.
  • Один раз прийшовши в гості до нас у садочок, Ваш малюк потрапить в казку й ніколи не схоче з нею розставатися!
  • Привітність, щирість та уважність персоналу, від садівника до охоронця, від прибиральниці до директора!

     А ми, зі свого боку, докладемо зусиль та зробимо все можливе, щоб крім радості від перебування та гри, на нашій території, Ваш малюк отримав відмінну дошкільну освіту, максимально розвинув свої таланти й розкрився, як вільна й успішна особистість!

Наша команда

employe-1

Осипенко Поліна Олександрівна

Вихователь середньої групи

Досвiд роботи:

Детальніше
employe-1

Омельченко Марія Юріївна

Помічник вихователя молодшої групи

Досвiд роботи:

Детальніше
employe-1

Осипенко Альона

Адміністратор

Досвiд роботи:

Детальніше
employe-1

Пеліханова Юлія Михайлівна

Засновниця садочка

Досвiд роботи:

Детальніше
employe-1

Нехришева Ольга Іванівна

Директор

Досвiд роботи: 10 років+

Детальніше
employe-1

Коник Дар'я Валеріївна

Вихователь старшої групи

Досвiд роботи:

Детальніше

Як записатися?

Приєднатися до нас легко!
Просто заповніть заявку і ми зв'яжемося з Вами у найкоротший термін!

Зв’язатися з нами

Повідомлення успішно відправлено
bee